Pracujemy w terenie, więc w celu umówienia się na spotkanie w biurze proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 668-664-515

Drzwi aluminiowe 

Wysokiej jakości drzwi wejściowe. Ich konstrukcja bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych Aluprof MB-86, który należy do jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów drzwiowych. Sztywne i wytrzymałe profile pozwalają na wykonanie konstrukcji o wysokości nawet 2,6 m. Wszystkie modele drzwi z tej linii wpisują się w wymagania, jakie powinna spełniać stolarka energooszczędna, a niektóre z nich – w zależności od modelu – osiągają parametry stolarki pasywnej. Izolację akustyczną oraz termiczną zapewnia potrójne uszczelnienie oraz pakiet czterech szyb. Ukryte zawiasy zapewniają efekt spójności i harmonii wizualnej.

więcej w katalogu >>

Drzwi stalowe Wikęd

Firma WIKĘD oferuje Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę. 

więcej w katalogu >>

Telefon

+48 668 664 515

Email

biuro@atros.pl

Adres

ul. Wysockiego 24 B

15-167 Białystok